Kontakt

Projekt realizowany jest przez Fundację Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon.  

 

Agata Sztorc
Dyrektor artystyczna Fundacji TEAM Teatrikon
Koordynator projektu
tel.: 509 709 776
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

WARSZTATY PROWADZĄ:

 

Monika Pruszkowska

Monika Pruszkowska - kulturoznawca, doktorantka UMCS.

W ramach badań zainteresowana relacjami z podróży - zarówno książkowymi, jak i tymi obecnymi na ekranach telewizorów. Współpracuje z lubelskimi instytucjami kultury jako grafik (m.in. Teatr im. H. Ch. Andersena, Fundacja Teatrikon, Warsztaty Kultury). Autorka "zmysłowego" plakatu.

W ramach projektu Monika odpowiada za identyfikację wizualną projektu oraz prowadzi zajęcia Tajemnica technologii.

 

 

Justyna Sołtys – z wykształcenia kulturoznawca (UMCS 2007-2012), z doświadczenia asystentka kuratorka sztuki i animatorka kultury, z zamiłowania zaś – obserwatorka miejskiej ikonosfery.

W latach 2009 – 2012 współpracowała z lubelskimi instytucjami kultury (m.in. Fundacja Teatrikon, Warsztaty Kultury, Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Galeria Labirynt). Autorka tekstów naukowych i absolutnie nienaukowych (5 Ściana, Magazyn SLOW, Art & Business), współredaktorka monografii Terasy Murak, wydanej przez Galerię Labirynt. W latach 2011/2012 w ramach programu MOST wyjechała do Gdańska – ta przygoda skończyła się bezwarunkową miłością do tego miasta i tamtejszych wydarzeń. Aktualnie jako doktorantka w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS realizuje badania w zakresie artystycznych interwencji w przestrzeń miejską na przykładzie gdańskich inicjatyw artystycznych. Zarówno w nauce jak i w codziennym życiu uprawia osobliwy rodzaj turystyki po miejscach zdegradowanych i opuszczonych, zgłębiając zarazem, pod zagadnieniem zmysłowej etnografii, aspekty ludzkiej percepcji i wyobrażeń.

Kontakt:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 693 270 588