Przekaż procent dla OPP

Zainwestuj swój 1% w rozwój młodzieży!

Świat zmienia się w dynamiczny sposób, a my chcemy przygotować młode osoby do tego by były gotowe odpowiadać na wyzwania jutra. Przekazując swój 1% podatku na Fundację Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży – „Teatrikon” wspierasz nasze działania, dzięki którym uczymy młodzież samodzielnego myślenia, przedsiębiorczości, twórczego rozwiązywania problemów oraz dbałości o własne otoczenie. Co roku na różnym poziomie zaangażowania docieramy do ok 5000 młodych osób z całej Polski. Aby zapewnić im skuteczne warunki do rozwoju, potrzebujemy środków na prowadzenie szkoleń i warsztatów oraz realizację oddolnych inicjatyw projektowanych przez młodzież.

KRS Teatrikon: 0000350467

pit

Kliknij w ten baner i wypełnij PIT online!

    

Decyzja należy do Ciebie - możesz przekazać część swojego podatku na ogólną realizację naszych celów statutowych lub wybrać konkretny projekt, który warto według Ciebie wspierać:

  • Ogólnopolskie Zwierciadła
  • Zwierciadła Lublin
  • Zwierciadła Bydgoszcz
  • Zwierciadła Białystok
  • Zwierciadła Rzeszów
  • Zwierciadła Olsztyn
  • Zwierciadła Warszawa
  • Lokomotywy
  • I LUB you
  • Stacje Kultury

Twój 1% podatku to inwestycja w przyszłość kolejnych pokoleń!Oddajesz już 1% na inny cel?

Wspieraj młodzież robiąc zakupy w internecie!

Robiąc zakupy w jednym z ponad 400 sklepów internetowych również możesz nam pomóc realizować naszą misję. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.fanimani.pl/teatrikon/ gdzie dowiesz się jak za pomocą automatycznej „przypominajki” możesz przekazać Fundacji nawet do kilku procent wartości swojego zamówienia. Wirtualne sklepy, które działają w ramach tego programu zrzekają się części swojej prowizji – jest to rozwiązanie, które Ciebie nic nie kosztuje, a nam może pozwolić na stabilne planowanie kolejnych projektów rozwijających potencjał młodzieży.

Przekaż nam drugi procent podatku!

Jeśli zależy Ci na tym, by aktywnie wspierać działania pomagające młodzieży rozwijać umiejętności liderskie i managerskie, zwiększać ich zaangażowanie społeczne oraz gotowość podejmowania wyzwań - przekaż nam darowiznę. Może być to równowartość 1% podatku, który przekazujesz na jakiś inny cel albo dowolna kwota jaką chcesz zainwestować w nasze działania. Wystarczy kliknąć w pole "Wesprzyj nas", które wyświetla się  dołu naszej strony i postępować zgodnie z instrukcjami.

 

Dla Ciebie to tylko chwila i kilka złotych
– dla młodzieży to szansa na lepsze jutro.

 


 

Bilans 2017 Rachunek zysków i strat 2017  Sprawozdanie merytoryczne za rok 2017

 

Bilans 2016 Rachunek zysków i strat 2016  Sprawozdanie merytoryczne za rok 2016

  

Bilans 2015 Rachunek zysków i strat 2015  Sprawozdanie merytoryczne za rok 2015

 

Sprawozdanie finansowe za rok 2014 Sprawozdanie merytoryczne za rok 2014

 

Sprawozdanie finansowe za rok 2013 Sprawozdanie merytoryczne za rok 2013

 


View the embedded image gallery online at:
http://www.teatrikon.pl/fundacja/opp#sigProGalleriafab46b8201