Z jakich rejonów Lubelszczyzny szukamy osób uczestniczących?

Województwo Lubelskie to dość spory obszar i zdajemy sobie sprawę z tego, że dnia niektórych osób trudnością może być dojazd na szkolenia oraz późniejsze uczestnictwo w projekcie. Dlatego zdecydowaliśmy się, że program M-POWER: Siła młodych będzie realizowany nie tylko w Lublinie, ale również w 3 innych miejscowościach naszego województwa.

Wstępnie planujemy by działania naszego projektu odbywały się w następujących miejscowościach:

- Lublin (4 grupy x 12 osób)

- Chełm (2 grupy x 12 osób)

- Zamość (2 grupy x 12 osób)

- Biała Podlaska (2 grupy x 12 osób)

 

W wypadku, gdyby chęć udziału zadeklarowało dużo osób z innego rejonu województwa istnieje możliwość zmiany lokalizacji zajęć dla którejś z grup – dlatego najważniejsze jest to, by zadeklarować chęć udziału w naszym projekcie odpowiednio wcześnie, dzięki czemu będziemy mogli dostosować nasze działania do potrzeb oraz miejsc zamieszkania uczestników.

Zajęcia treningu interpersonalnego (40 h – 5 dni) będą odbywać się w wynajętych ośrodkach szkoleniowych zlokalizowanych w pobliżu ww. miejscowości – zapewniamy wspólny dojazd grupy z danej miejscowości na miejsce szkolenia i z powrotem, noclegi oraz wyżywienie. Szkolenia stacjonarne (5 dni x 8 h) będą odbywać się w salach szkoleniowych w poszczególnych miastach – zapewniamy wyżywienie (przerwy kawowe i obiady), a dla uczestników i uczestniczek dojeżdżających spoza miejscowości mamy możliwość refundacji części lub całości kosztów dojazdu.

Nie czekaj – skontaktuj się z naszym koordynatorem oraz wyślij dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie: http://www.teatrikon.pl/edukacja/m-power/rekrutacja