Poznajcie nasze Tutorki!

 

Mariola Adamczyk

Tutorka w II Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie

O sobie:

- Studiuje Zarządzanie i Inżynierię Produkcji

- Ukończyła Projektowanie Ubioru i Tkaniny

- Interesuje się krawiectwem i  tkactwem

- Zawsze chętnie zdobywa nowe doświadczenia i dlatego dołączyła do projektu LokomotywyMarta Formańska

Tutorka w II Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie

O sobie:

Hey! Jestem Marta.
Jestem studentką II roku Animacji Kultury na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Moją pasją jest muzyka, taniec, teatr, kultura i podróże. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, miejsca i doświadczenia. Nie lubię siedzieć bezczynnie, więc staram się angażować w wiele projektów i  inicjatyw kulturalnych. Uważam, że wszystko co się robi trzeba robić z pozytywnym nastawieniem, wtedy musi się udać.

Dlaczego Lokomotywy?
Dużą część wolnego czasu spędzam w pociągach, więc Lokomotywy to idealne miejsce dla mnie!
Lubię współpracować z osobami kreatywnymi, które jak ja chcą ubarwić swoje otoczenie i dodać tam troszkę pozytywnej energii. Dzięki temu zdobywam nowe umiejętności, doświadczenie oraz satysfakcję z wykonywanych działań.

 


 

 

Patrycja Krzewska

Tutorka w XV Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie

O sobie:

Serwus! Melduje się Patrycja. Jestem studentką II roku Animacji Kultury! Interesuję się fotografią, kinematografią, filmem, szeroko pojętą kulturą i kocham podróże, świat, naturę i ludzi! Fascynuje mnie potęga ludzkiego umysłu i kreatywności. Jestem z Wami w Lokomotywach, ponieważ chcę was wesprzeć w waszych działaniach, pragnę być częścią zarówno waszych zmagań jak i świetnej zabawy i jak wy "czuję pociąg do kultury". Jestem pewna że razem stworzymy coś pięknego i niosącego przekaz całemu światu! (Nawet jeżeli miałby być to tylko nasz mały świat!)

 


 

Karolina Nucia

Tutorka w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie

O sobie:

Absolwentka filologii romańskiej i zarządzania na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w marketingu i public relations w lubelskich firmach. Entuzjastka mediów społecznościowych oraz narzędzi, które potrafią zdziałać cuda w obszarze marketingu. Mimo tego, że czerpie wiele przyjemności ze swojego życia zawodowego wyznaje zasadę "nie samą pracą człowiek żyje" i w wolnych chwilach rozwija swoje pasje: uczy się grać na gitarze oraz śledzi na bieżąco wydarzenia w światku piłkarskim, zarówno w polskiej Ekstraklasie, jak i w ligach zagranicznych.

Dlaczego Lokomotywy?

 

Po pierwsze: uwielbia pracę z ludźmi i ceni sobie sztukę nawiązywania kontaktów i wypracowywania wspólnych, niebanalnych rozwiązań.

 

Po drugie: kocha Lublin i chce zwyczajnie zmieniać go na lepsze, bo wierzy, że miasto i ludzie są tego warci.

 

Po trzecie: uważa, że sama Fundacja, jak i projekty przez nią realizowane umożliwiają robienie czegoś więcej, wyjścia poza schematy, co w efekcie daje olbrzymie poczucie satysfakcji.

 


 

Joanna Osiecka

Tutorka w IX Liceum Ogólnokształcącym w LublinieO sobie:

Nazywam się Asia, obecnie studiuje Produkcję Medialną na UMCS w Lublinie. Niczym Sherlock Holmes uwielbiam śledzić… oczywiście nie drugie osoby, ale szeroko pojęte media (w szczególności social media), zgłębiać tajniki public relations oraz grafiki komputerowej. Czasami możesz zobaczyć mnie na wylotówce z wyciągniętym kciukiem do góry – ponieważ uwielbiam jeździć na stopa! Mogłabym przejść cały świat… nawet na boso tak jak Cejrowski. Uwielbiam jak w podróż zabierają mnie również książki ?. Kocham spać i aktywnie spędzać czas, więc czasami występuje u mnie konflikt tragiczny: wstać z łóżka czy nie wstać? Oto jest pytanie…  Być może Shakespeare miałby coś na ten temat do powiedzenia… Uwielbiam ludzi i to, że każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Niesamowity jest dla mnie fakt, że jest tyle różnych DNA co ludzi!  Zgłosiłam się do projektu, ponieważ Fundacja zapłaciła mi grube pieniądze… a tak poważnie to uważam, że jest to dobra szansa na to, żeby zainspirować się do działania i nauczyć nowych umiejętności. Projekt jest idealną okazją dla uczniów do wypróbowania swojej wiedzy na temat zarządzania projektem, promocji czy np. pozyskiwania finansów w praktyce. Jest to dobre przygotowanie do pracy w przyszłości ( na studiach, wolontariacie czy w zawodzie), w której uczniowie będą spotykali się z pracą w grupach, z wprowadzaniem pomysłów i pozyskiwaniem zasobów oraz będą stawiali czoło napotkanym problemom.

 


 

Kamila Piskorz

Tutorka w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie

O sobie:

Jestem dyplomowanym artystą plastykiem, obecnie studiuję na 3 roku Politologie na UMCS. Interesuję się praktycznie wszystkim: rysunkiem, malarstwem, społeczeństwem obywatelskim, NGO, ruchami społecznymi, teatrem i książkami o szeroko pojętej tematyce. Wzięłam udział w Lokomotywach z tego samego powodu z jakiego biorę udział w innych wydarzeniach o charakterze społecznym, ponieważ "każdą zmianę należy zaczynać od siebie samego". Chcę inspirować ludzi do aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym poprzez moje działania.