Dokąd zmierzają Lokomotywy? Poznajcie tegoroczne projekty uczniów

Za nami już wszystkie warsztaty. Uczestnicy Lokomotyw rozpoczęli realizację swoich pomysłów na działania w szkole. Poznajcie ich projekty:

Czytaj więcej: Dokąd zmierzają Lokomotywy? Poznajcie tegoroczne projekty uczniów

Trwa Wakacyjna Szkoła Coachów

Rozpoczęliśmy szkolenia w ramach Wakacyjnej Szkoły Coachów. Studenci z różnych kierunków zamiast odpoczywać w czasie wakacji, spotykaja się codziennie, żeby dobrze przygotować się do roli coachów w ramach projektu Lokomotywy. Już od września rozpoczna oni współpracę z grupami w szkołach ponadgimnazjalnych.

Więcej zdjęć TUTAJ


Znamy nazwiska trenerów podczas Wakacyjnej Szkoły Coachów Grup Młodzieżowych

Już w dniach 13-17.07.2015r. spotkamy się na szkoleniach w ramach Wakacyjnej Szkoły Coachów Grup Młodzieżowych.
Uczestnicy projektu będą mieli okazję wziąć udział w następujących szkoleniach:

  • integracja i praca w grupie, 
  • animacja młodzieży, 
  • zarządzanie projektem, 
  • coaching, 
  • zarządzanie czasem,
  • gra symulacyjna.

 

A my tymczasem odsłaniamy sylwetki prowadzących:

 

             

Aleksandra Iwańska

z wykształcenia mgr psychologii UMCS. Od 2011 roku związana z Fundacją TEAM Teatrikon, gdzie pełni funkcję v-ce prezeski zarządu  ds. finansów. Koordynowała projekt Ogólnopolskiej sieci Spotkajmy się Teatralnie, Lokomotywy, a także Stacje Kultury. Specjalistka ds. zarządzania i organizacji projektu i finansowania.

 

 

  Dariusz Figura

z wykształcenia filolog ukraiński. Założyciel i prezes Fundacji TEAM Teatrikon - koordynator projektów - Rozwój w Biały Dzień, Zwierciadła, Lokomotywy, GovJam Lublin Miasto Zmian Zmiana Miasta. Związany z Warsztatami Kultury: koordynator Nocy Kultury, zapalony działacz, uczestnik wielu projektów animacyjnych, doświadczony w pracy z młodzieżą, oraz w koordynowaniu prac projektowych. Uczestnik Inkubatora Animacji Kultury. Członek kabaretu „Stonka Ziemniaczana”, gitarzysta zespołu „Strefa Pracy Żurawia”, wokalista i gitarzysta zespołu „id”. W 2014 r. otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Lublin dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury na realizację projektu artystycznego: Wymarzona Narnia – prowadzenie szkoleń, warsztatów i różnych form edukacji kulturalnej.

 

  Piotr Wojciechowski

Prowadzi warsztaty oraz projekty, których celem jest rozwój biznesu i organizacji poprzez innowacje w obszarze usług (service design & customer experience) oraz rozwój kompetencji kreatywnych. Zainicjował i rozwija (od końca 2012 roku) projekt i społeczność TEDxLublin, pierwszy Polak, który otrzymał stypendium TEDxChange Scholarship ufundowane przez TED oraz Fundację Bill’a i Melindy Gates’ów, dzięki któremu wziął udział w konferencji TEDActive 2015, która odbyła się marcu w kanadyjskim Whistler. Rozwija również projekt Lublin Jams, czyli otwarte warsztaty projektowania usług realizowane w ramach Global Service Jam.


Więcej tutaj: http://piotrwojciechowski.pl/kim-jestem/

 

Zakończyliśmy rekrutację!

 

 

 

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia!
Wpłynęło do nas naprawdę wiele zgłoszeń.
Zabieramy się za czytanie i w przeciągu tygodnia skontaktujemy się ze wszystkimi osobami i poinformujemy o wynikach rekrutacji! 


 

 

 

Chcesz być wagonem czy lokomotywą? Zdecyduj sam!

Chcesz być wagonem czy lokomotywą?
Sam zdecyduj!

Studencie!
Dołącz do projektu Lokomotywy!

13-17 lipca - Wakacyjna Szkoła Coachów Grup Młodzieżowych (szkolenia: integracja i praca w grupie, animacja młodzieży, zarządzanie projektem, coaching, zarządzanie czasem, gra symulacyjna),

sierpień - Indywidualny tutoring i nauka profesjonalnej analizy środowiska lokalnego oraz budowania strategii działań projektowych,

wrzesień - grudzień - praktyczne doświadczenie pracy z młodzieżą, zarządzania i coachingu dla projektów kulturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych,

finał - gala podsumowująca, rozdanie certyfikatów i referencji!

ZAPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.teatrikon.pl/animacja/lokomotywy/rekrutacja


Na zgłoszenia czekamy do 28.06.2015r.

Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Lublin.

Szczegóły projektu tutaj:
http://www.teatrikon.pl/animacja/lokomotywy