20
Lis

Rekrutacja do projektu „Mapa Kultury – Ludzie, Miejsca, Klimaty” zakończona!

16 listopada zakończył się nabór członków do  zespołu redakcyjnego w ramach projektu Mapa Kultury realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. W Lublinie partnerem projektu jest redakcja portalu I LUB YOU.


Portal mapakultury.pl to projekt Narodowego Centrum Kultury, który kreują sami użytkownicy poprzez zamieszczanie wpisów w dogodnej formie, np. reportaż, wywiad, informacja, fotorelacja, esej. Mapakultury.pl to miejsce upowszechniania przejawów kultury lokalnej, odnoszącej się do konkretnego miejsca, wpływającego na jego tożsamość: od historii kultury przez kulturę ludową oraz współczesną, aż po elementy kultury popularnej. Atutem projektu jest jego interaktywność oraz zaangażowanie uczestników, którzy najlepiej wiedzą, co w ich regionie warte jest odkrycia i opisania, tak, by zapraszać innych do poznania regionu na nowo. 

Osoby, które wezmą udział w projekcie będą miały również możliwość dołączyć do redakcji portalu I LUB you.Szczegóły dotyczące rozpoczynających się warsztatów - wkrótce.