Warsztaty komunikacji - Skąd się biorą plotki i jak z nimi walczyć? Agenci antyplotkowi

Warsztaty komunikacji - Skąd się biorą plotki i jak z nimi walczyć? Agenci antyplotkowi

Współcześnie w dynamicznie zmieniającym się środowisku, w którym wielokulturowość staje się codziennością i niesie za sobą nowe wyzwania, niezbędna jest umiejętność współpracy i współdziałania z osobami pochodzącymi z różnych kultur. Biorąc udział w warsztacie dowiesz się czym są i jakie mają źródło stereotypy, plotki i uprzedzenia, a przede wszystkim poznasz skuteczne metody i narzędzia do walki z nimi. Zdobyte umiejętności i otwartość na różnorodność zwiększą Twoją szansę na międzynarodowym rynku pracy!

Organizator: Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin, Referat ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej, Projekt C4I - Komunikacja dla Integracji

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 9:00
Sala:
102
Czas trwania:
4 h
Ilość uczestników: 15 os.

Zapisz się na warsztat >>>

 


Prowadząca:

Olesia Malyugina - Pochodzę z Tomska, jestem nauczycielką i tłumaczką, a niedługo będę doktorką nauk społecznych w zakresie nuk o polityce (UMCS, Lublin). Jestem członkinią Stowarzyszenia Homo Faber (Lublin) i pracuję dla Fundacji Inna Przestrzeń (Warszawa). Działam na rzecz integracji imigrantów w Polsce.