Twój projekt – od pomysłu do realizacji

Twój projekt – od pomysłu do realizacji

Chodzi Ci po głowie pomysł na ciekawe wydarzenie, o którym usłyszeć ma całe miasto, ale nie wiesz jak zabrać się do realizacji? A może już masz za sobą pierwsze doświadczenia z organizacją, ale chcesz dowiedzieć się jak podejść do tego w sposób zapewniający sukces? Na tym warsztacie dowiesz się jak dobre pomysły zamienić w konkretne działania. Krok po kroku zaznajomimy Cię z tym jak sprawnie, szybko i z pełną satysfakcją pracować nad wydarzeniami, które zapewnią radość organizatorom i uczestnikom. Podamy też wiele przykładów  z naszej codziennej praktyki.

Organizator: Targi Lublin


Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 9:00
Sala:
104
Czas trwania:
4 h
Ilość uczestników: 15 os.

Zapisz się na warsztat >>>

 


Prowadzący:

Marek Urban – kierownik Wydziału Sprzedaży i Organizacji Imprez w Targach Lublin. Doświadczenie w realizacji projektów zdobywał już podczas studiów na UMCS w Lublinie. Współpracował z firmami różnych branż, w których łączył pracę menedżerską, sprzedażową oraz trenerską. W Targach Lublin czuwa nad tym, aby wydarzenia organizowane przez firmę odbywały się z pełnym sukcesem.