Trening kreatywności, zarządzania innowacją i twórczego myślenia w biznesie, czyli jak generować nowe idee i pomysły na przykładzie Froebel.pl.

Trening kreatywności, zarządzania innowacją i twórczego myślenia w biznesie, czyli jak generować nowe idee i pomysły na przykładzie Froebel.pl.

Podczas warsztatów kreatywności będzie miało miejsce:
- zapoznanie uczestników z technikami i metodami twórczego rozwiązywania problemów i stymulowania kreatywności
- sposoby rozwijania i ćwiczenia umiejętności kreatywnego myślenia
- inspiracje do działania, wychodzenia poza schematy

Froebel.pl to zespół edukatorów, nauczycieli, wykładowców oraz trenerów zaangażowanych w rozwój przedszkolaków. Zafascynowani koncepcję pedagogiczną F. Froebla, inspirujemy oraz wspieramy dyrektorów i nauczycieli we wdrażaniu innowacji 2015 roku - jaką jest Program Wychowania Przedszkolnego DAR ZABAWY.

Przekonani o jego ponadczasowości oraz uniwersalności stawiamy sobie kolejne cele i wyzwania. Tworzymy nową lepszą jakość szkoleń, wydajemy publikacje naukowe, a także produkujemy innowacyjne pomoce dydaktyczne. Wierzymy, że kreatywność, to kompetencja, którą można rozwijać, a skuteczne wprowadzanie pomysłów w życie, to proces, którego można się nauczyć.
My wiemy jak:)

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą podnieść swoją efektywność kreatywną poprzez zastosowanie systemowych/procesowych narzędzi wsparcia twórczego.

Organizator: Froebel.pl

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 9:00
Sala:
222
Czas trwania:
1,5 h
Ilość uczestników: 20 os.

Zapisz się na warsztat >>>

 


Prowadząca:

Anna Turska - Manager projektu Froebel.pl. Doświadczenie w branży marketingowej zdobywała w Warszawie współpracując jako Account Manager i  Social Media Manager z Domami Mediowymi oraz bezpośrednio z markami takimi  jak HEINEKEN, DANIO, PKO BP, RED BULL, DANON, COCA- COLA, OPEL, ALLEGRO, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Prywatnie mama 2 synów, mistrzyni w domowym składaniu jednośladów z LEGO. Uwielbia sport, turystykę, zna język migany.