Pisz skutecznie w Internecie - warsztaty webwritingu

Pisz skutecznie w Internecie - warsztaty

Nauczysz się pisać zwięźle, kulturalnie i na temat. Dowiesz się jaka powinna być struktura tekstu, poznasz typy chwytliwych tytułów. Poznasz zasady przygotowania przekonującej prośby o patronat i owocnej współpracy z patronami.

Warsztat będzie stanowił także idealną okazję by zapoznać się z zasadami działania portalu Mapa Kultury.

Organizator: Mapa Kultury

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 13:30
Sala:
208
Czas trwania:
2 h
Ilość uczestników: 10 os.

BRAK MIEJSC

 


Prowadząca:

Joanna Krupa - Z wykształcenia psycholog. Doświadczenie zawodowe zdobyła w agencji marketingowej Grupa Eskadra, która jako pierwsza w Polsce profesjonalnie zajęła się marketingową obsługą miast, regionów i produktów turystycznych. Współautorka strategii komunikacji marketingowej, kampanii, działań PR i projektów edukacyjnych. W Narodowym Centrum Kultury jest odpowiedzialna za redakcję Mapy Kultury – portalu oddolnej promocji kultury, digitalizacji dziedzictwa kulturowego i wspierania dziennikarstwa obywatelskiego. Uczestniczy w studiach „Miasta i metropolie” w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej.