Zakładamy przychodnię!

Zakładamy przychodnię!

Gościem specjalnym warsztatu będzie mgr Agata Fojtar – Dyrektor ds. Kontrolingu i Analiz. Prowadzący opowie o praktycznych elementach niezbędnych do założenia przychodni, o wymogach stawianych przez  NFZ, MZ, GUS, SANEPID, UW.

Poruszy także kwestie związane z wiedzą i kompetencjami przydatnymi w pracy Specjalisty ds. Kontrolingu.

Na spotkaniu wystąpi także Specjalista Działu Zdrowia Publicznego –Olga Papuda, która zapozna uczestników z perspektywami pracy po studiach na kierunku zdrowie publiczne.

Organizator: CenterMed

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 11:30
Sala:
221
Czas trwania:
1h
Ilość uczestników: 20 os.

Zapisz się na warsztat >>>

 


Prowadzący: 

mgr Agata Fojtar -  Dyrektor ds. Kontrolingu i Analiz w CenterMed

mgr Olga Papuda – specjalista działu zdrowia publicznego w CenterMed Lublin. Specjalista z branży medycznej i kosmetycznej z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze organizacji eventów i szkoleń, PR, obsługi klienta, sprzedaży i prowadzenia szkoleń. Praktyczne umiejętności  uzupełnione wiedzą zdobytą podczas studiów na kierunkach Kosmetologia i Zdrowie Publiczne oraz znajomość rynku kosmetycznego i medycznego.