Modelowanie 3D w oprogramowaniu CAD oraz prezentacja projektu ekologicznego pojazdu HYDROS

Modelowanie 3D w oprogramowaniu CAD oraz prezentacja projektu ekologicznego pojazdu HYDROS

Prezentacja działalności zespołu Hydrogreen Pollub, prezentacja efektów prac działalności zespołu, możliwość samodzielnego zamodelowania bryły 3D w oprogramowaniu CAD.

Hydros to prototyp innowacyjnego trójkołowego pojazdu wyposażonego w napęd elektryczny. Pojazd został zaprojektowany, tak aby maksymalnie zminimalizować straty energii dzięki aerodynamicznemu nadwoziu, niesamowicie niskim oporom mechanicznym oraz bardzo sprawnemu układowi napędowemu. Konstrukcja opiera się na monokoku wykonanym z nowoczesnych lekkich materiałów kompozytowych.

 Organizator: Hydrogreen Pollub

 


 

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Istnieje także możliwość wystawienia dodatkowego zaświadczenia usprawiedliwiającego nieobecność na zajęciach lekcyjnych - prosimy o kontakt w dniu warsztatu przy stanowisku Fundacji Teatrikon.

Start: 12:00
Sala:
208
Czas trwania:
35 min
Ilość uczestników: 10 os

Zapisz się na warsztat >>>

 


Prowadzący:

Jesteśmy młodym, aktywnie działającym zespołem rozwijającym projekt ekologicznego pojazdu HYDROS ukierunkowanym na innowacje. Naszym celem jest wyjazd na zawody Shell Eco Marathon które odbywają się w Rotterdamie. Jako członkowie koła naukowego łączymy świat nauki z przemysłem, zdobywając przy tym cenną wiedzę i doświadczenie.